A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Малинівська селищна рада Чугуївського району
Харківська область

Працівники Малинівської селищної ради та її виконавчих органів

№ з/п

П.І.Б., дата народження

Посада

Контактний телефон

 

Керівний апарат 

1

Семер’янов Микола Іванович

Селищний голова

05746-35-055

 

2

Щербіна Андрій Володимирович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

05746-35-235

 

3

Чудний Євген Миколайович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

05746-35-036

 

4

Скомороха Валентина Вадимівна

Секретар селищної ради

05746-35-010

 

5

Григораш Оксана Валеріївна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради

05746-35-036

 

6

Дерека Валерій Федорович

Староста Старогнилицького старостинського округу

05746-79-2-32

 

7

Шаульський Іван Олександрович

Староста с. Моспанове

05746-73-2-41

 

Загальний відділ 

8

Головченко Ольга Олексіївна

Начальник  відділу

05746-35-036

 

9

Волошко Олександр Олександрович

Провідний спеціаліст з комп'ютерного забезпечення

05746-35-010

 

10

Капустник Валентина Федорівна

Спеціаліст І категорії

05746-79-2-32

 

11

Колотєва Аліна Іллівна

Спеціаліст І категорії зі зв'язків з громадськістю 

05746-35-010

 

12

Шарко Валентина Іванівна

Спеціаліст І категорії з питань персоналу

05746-35-010

 

13

Ієвлєва Любов Іванівна

Завідувач військово-облікового бюро

05746-35-010

 

14

Плужник Володимир Васильович

Оператор комп’ютерного набору

05746-35-036

 

15

Квасницька Ніна Олександрівна

Архіваріус

05746-35-036

 

16

Одинець Наталія Вікторівні

Архіваріус

05746-73-2-41

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності 

17

Манжурінс Олена Петрівна

Начальник відділу-головний бухгалтер

05746-35-353

 

18

 

Заступник начальника відділу

05746-35-353

 

19

Бочарова Лариса Анатоліївна

Спеціаліст І категорії

05746-35-353

 

20

Ященко Людмила Дмитрівна

Спеціаліст І категорії

05746-35-353

 

21

Ребрищева Надія Миколаївна

Спеціаліст І категорії

05746-35-353

 

Відділ праці та соціального захисту населення

 

22

Картавін Олег Миколайович

Начальник відділу 

05746-35-036

 

23

Шишова Вікторія Олександрівна

Спеціаліст І категорії

05746-35-036

 

24

Літовка Лариса Анатоліївна

Інспектор

05746-35-036

 

25

Погоріла Інна Віталіївна

Інспектор

05746-35-036

 

26

Шумова Інна Валеріївна

Інспектор

05746-79-2-32

 

27

Різван Тетяна Петрівна

Інспектор

05746-73-2-41

 

Служба у справах дітей та сім’ї

 

28

Крюков Олександр Сергійович

Начальник служби 

05746-35-036

 

29

Соколенко Юлія Олександрівна

Інспектор

05746-35-036

 

Відділ земельних відносин та комунальної власності

 

30

Самарський Ігор Анатолійович

Начальник відділу 

05746-35-353

 

31

Міхно Альона Іванівна

Спеціаліст І категорії-землевпорядник

05746-35-353

 

32

Чемшит Валентина Іванівна

Спеціаліст ІІ категорії-землевпорядник

05746-79-2-32

 

33

Стеценко Валерій Анатолійович

Спеціаліст ІІ категорії-землевпорядник

05746-73-2-41

 

34

Сидорчук Тетяна Миколаїівна

Інспектор

05746-35-353

 

Відділ державної реєстрації

 

35

Амірова Яна Рінатівна

Начальник відділу-держєстратор

05746-35-010

 

36

Тимошенко Вікторія Миколаївна

Спеціаліст І категорії

05746-35-010

 

37

Одинець Наталія Володимирівна

Інспектор

05746-73-2-41

 

 

38

Ященко Олександр Петрович

Інспектор з питань цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій

05746-35-010

 

39

Лисенко Юлія Юріївна

Головний спеціаліст з юридичних питань

05746-35-010

 

40

Бобкова Людмила Анатоліївна

Спеціаліст І категорії по залученню інвестицій

05746-35-036

 

41

Барміна Ольга Олександрівна

Спеціаліст І категорі

05746-35-010

 

42

Попов Юрій Миколайович

Інспектор з охорони праці

05746-35-010

 

ВІДОКРЕМЛЕНІ СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

 

Відділ освіти культури, спорту та молоді

43

Бєлов Сергій Володимирович

Начальник відділу

05746-35-010

44

Єрохова Любов Іванівна

Головний спеціаліст

05746-35-010

45

Ващенко Тетяна Володимирівна

Спеціаліст І категорії

05746-35-010

46

Ігольник Пилип Володмирович

Спеціаліст І категорії

05746-35-010

47

Тимошенко Марія Миколаївні

Спеціаліст І категорії

05746-35-010

48

Мариниченко Анастасія Миколаївна

Інспектор

05746-35-010

Фінансовий відділ

 

49

 

Начальник відділу

05746-35-353

 

50

Гриценко Валентина Вікторівна

Головний спеціаліст

05746-35-353

 

51

Андрієнко Інна Миколаївна

Головний спеціаліст

05746-35-353

 

52

Сторожева Людмила Василівна

Головний спеціаліст

05746-35-353

 

ГРАФІК особистого прийому громадян у Малинівській громаді на 2021 рік

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь