Медицина
Медицина
Директорка Малинівської амбулаторії Олена Трубчанінова повідомляє, що протягом минулого тижня не було виявлено жодного випадку захворювання на Ковід. Щодо інших сезонних захворювань – кількість випадків ГРВІ стабілізувалася та навіть має тенденцію до зниження.
"Головне, вчасно звертатись до лікарів за консультацією аби не допустити ускладнень після вірусних інфекцій. У нас в амбулаторії можна безкоштовно зробити аналіз крові, сечі та тест на COVID", - підкреслює Олена Олександрівна.
Бережіть себе та будьте здорові
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)